ILUS HETK @ SWEET SPOT FESTIVAL, 2018
R'n'b, urbani ja päikesepaiste dj-set Sweet Spot Festivalil 2018. Esinesime dj-duo Ilus Hetk nime all (koos Liisi Voolaidiga). Mõnus ja maitsekas linnafestival, elev ja suurlinlik kogemus ja tunne, oli au olla samal sündmusel muusikat serveerimas, mille peaesinejateks (teiste seas) olid London Grammar, Little Dragon, Gilles Peterson, Honey Dijon ja Tommy Cash. 
JAZZITUP @ RAADIO 2, 2018
Miksteip legendaarsele maailmamuusika raadiosaatele Raadio 2 programmis. Jazzi ja kõike, mis sellega kokku läheb - elektroonika, folk, hauss, bassimuusika, soul ja sellised. Miksteip, mis selgitab, kuidas ma näen ja kuulen Jazzitupi. 
VALLALISTE PIDU / FESTIVAL @ TELLISKIVI LOOMELINNAK, 2017
Minu jaoks väga eriline dj-set ja mäng - esinesime koos põhilise paarilise Liisi Voolaiuga, Ilusa Hetkena. See on üks äratuntavamaid ja rohkem laineid löönud sündmuste sarjadest Tallinnas, (põnev fakt: mis sai alguse imepisikesest grupist inimestest korteripeona). Set on lindistatud selle sarja ühepäevalisel festivalil Telliskivi Loomelinnakus.
DJ-MIX FOR HÄPPENING, 2018
DJ-mix, mille panin kokku online muusika ja elustiili ajakirjale Häppening. Lõin selle soundtrackina intervjuule, mille neile andsin. Lugeda saab siit. 

DIRECT FUTURE DJ-SET @ PADA, 2017

DJ-set HOME Studio Grime Cypher sündmuselt, mille peaesineja oli EYEZ (UK). Tegin soojendusseti Direct Future laval enne Vaiper Despotinit (LT), miksteibis käin hausist grimeini ja träpini ja tagasi, minu jaoks eventi väga kirjeldav set.  THIS MIXTAPE IS SO 2016
Üks ägedamaid liikumisi kohalikus muusikaskenes - dj'd igalt alalt tulid kokku ja saatsid miksi oma parimatest ja meeldejäävamatest paladest eelnevast aastast. Nad kõik eksisteerisid sellisel ühtehoidval puhtal veebilehel, mis oli täis head muusikat. Kahjuks lehte enam ei ole aga osasid vääriskive saab Mixcloudist endiselt kuulata. Siin on minu nägemus 2016 aastast. 

SOULECTION BIRTHDAY MIXTAPE, 2017ish

Soulection on üks mind kõige enam mõjutanud muusikalisi liikumisi, selle auks lindistasin kummardus-miksteibi tähistamaks nende.. 3ndat.. 5ndat.. ühte nende sünnipäevadest. Neil on absoluutselt maagiline tunnetus muusikas ja uue talendi kaardile toomisel, ühtlasi kool väga mitmele melomaanile. 

2TOTHE6S, 2013
Miksteip, mille lindistasin vahetult enne oma esimest suuremat avalikku mängu. Lindistades kasutades oma ML arvuti hiirt ja tasuta tarkvara Virtual-DJ. Maagiline aeg mu elus - kõik, mis muusikat mängis või levitas või esitas või hoidis oli tohutult hinnas. See tõestab, et maitse muusikas ja hing tõesti on kõige olulisem osa, ei tohi lasta tehnikal, selle puudumisel või juhtmejamadel end takistada - lindista teip, mida on uskumatult hea tunne hilisemas elus kuulata.